השדון האגדי כבר עולה...

טלפון: 89 - 100 - 88 - (050)

דוא"ל:Eliavshdon.co.il

היי, זה האתר
של השדון האגדי

כאן מייצרים הזדמנות לצמוח אונליין

מי אני ומה שמי?

נעים להכיר, אליאב

מומחה להובלת קהילות ושיווק דיגיטלי. בעל ידע נרחב בתחומי ה- Digtal Marketing, הקופי, PPC, דאטה, SEO, אסטרטגיות לבניית קהילות, Digital Automation, קרייאיטיב, Digital Mobilization, שיווק ברשימות תפוצה, קמפיינים פוליטיים, UI & UX, מערכות תוכן, ובניה והפעלת בוטים. קצין במיל' לאחר כ-8 שנות שירות. לשעבר מנהל קהילה ומפתח ראשי של "הוסטס". אזרח שאכפת לו, פעיל חברתית, בעל ניסיון והובלה של צוותים, ארגון תהליכים וניהול פרויקטים שונים. בוגר התכנית הייחודית LEAD, המסלול לפיתוח מנהיגות בישראל. אוהב אתגרים, ותמיד מחפש את ההזדמנות הבאה להשפיע ולעשות טוב בעולם.

השדון האגדי

השדון האגדי, הוא כינוי שניתן לי בשנים הראשונות שלי ברשת, והוא קיים משנת 2005. תצורתו ההתחלתית הייתה אתר אישי, הבייבי שלי. כיום הוא עבר שדרוג משמעותי כדי להיות תואם לעולם החדש: במחשב האישי, בטלפון הנייד ולכלל בעלי המוגבלויות השונות. ניתן למצוא בשדון האגדי מאמרים, לקרוא על השירותים שאני מציע ולהיות חלק מהקהילה שלי.

משהו שלא חשבתם עליו

יצאתי מהבית בגיל 14, הדרכתי ילדים ונוער במסגרת שנת שירות, התגייסתי כחייל בודד, פיקדתי והדרכתי על חיילים רבים ואז יצאתי לקצונה. עשיתי תפקידים בעלי משמעות גדולה וקידמתי לא מעט פעמים את הארגון שהייתי בו. מתכנן לעשות דברים גדולים בחיים ועובד קשה בשביל זה. משתדל לשלב הרבה הנאה ודברים טובים. לרוב מצליח לי. רץ בקבוצת ריצה על גדות הירקון, יזם ומקים של "מדליקים אור" – העלאת מודעות לבנים נפגעי תקיפה מינית דרך תיאטרון, אוהב מאוד את הים, סרטים, אוכל ומתלהב כל פעם מחדש ממה שיוצא שאני כותב קוד. אחד הפלאים החדשים שלי הוא בהחלט "השדון האגדי" שבו אתם צופים.

השירותים של השדון האגדי

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בדיגיטל

ליווי אסטרטגי בשיטה ייחודית, בהתאמה אישית, משלב אפיון, תכנית אסטרטגית, ספר מותג, פאנלים, תוכן, רשתות חברתיות וכל מה שיוכל לעזור לכם להגיע אל קהל היעד הרלוונטי עבורכם.

לפרטים נוספים

צרו קשר

בניה וניהול קהילה

קהילה כמנוע לפיתוח עסקי, לחדשנות וככלי שיווקי אשר מחבר את המותג שלכם אל הקהל. שיטה ייחודית ומודל ייחודי ליצירת הקהילה שלכם כדי שתצמחו הכי גבוה שאפשר אונליין - שירות שניתן במסגרת עבודתי ברשת IS-CL - סוכנות בניה ומינוף קהילות בינלאומית.

לתיאום שיחה ראשונית

צרו קשר

מנטורינג וליווי אישי בתחום הדיגיטל

התחלתי להיכנס ל"קופסה המרובעת", "המחשב שלי" כדי למצוא פינה בטוחה. עולם הווב והדיגיטל הזכירו לי כמה אני מוכשר, וכמה הכל בחירה שלי. זה ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים שגרמו לי לתחושת מסוגלות והביאו אותי לאן שאני היום. הניסיון והידע הזה הם ייחודים, ואני מחפש ללוות את הנער עם הגישה הטכנולוגית, שאין לו את האמצעים הכלכליים או החברתיים , ואני אשמח לכל עזרה כדי למצוא את אותו הילד.

צרו קשר

אוטומציה שיווקית

חיבור הנכסים הדיגטליים לדאטה, לפאנלים שיווקים, חיסכון במשאבים ויצירת סנכרון כדי שאף לקוח פוטניצאלי לא התפספס.

לפרטים נוספים מהחבר הדיגיטלי

צרו קשר

פיתוח ובניית אתרים

פיתוח ובניית אתרים בהתאמה אישית, משלב אפיון, חווית המשתמש, בחירת עיצוב, פיתוח, חיבור והתאמה למובייל ועד לשלב קידום ושיווק בעולמות הדיגיטל.

לפרטים נוספים

צרו קשר

שעת ייעוץ אסטרטגי בשיווק בדיגיטל

שעה שמוקדשת לאתגר נקודתי שלכם באחד מתחומי הדיגיטל. לפני תמלאו שאלון אפיון, כדי שנמקסם את השעה ונגיע כבר עם תכנית כדי לעזור לכם לצמוח אונליין.

לתיאום שיחה ראשונית

צרו קשר

הדרכות והרצאות של השדון האגדי

הרצאות

העברת הרצאות מותאמת לארגון שלכם בתחום הדיגיטל, מעצימה עם כלים פרקטיים שאפשר להשתמש בהם הרבה לאחר מכן.

לתיאום שיחה ראשונית

צרו קשר

סדנאות

מדי חודש נפתחת סדנה עם מספר מצומצם של אנשים, שבה אני נותן את כל הידע שלי, כלים פרקטיים שיאפשרו לכם לעשות את הדברים בעצמכם. 4 שעות, כולל כיבוד. פרטים נוספים על הסדנה הקרובה בקרוב.

צרו קשר

שירותים ומוצרים אונליין

מרכז הדרכות, הרצאות, כלים וקורסים כדי שתוכלו לצמוח אונליין בזמן שלכם, בקצב שלכם. רכישה מהירה ומאובטחת.

למרכז הדיגיטלי

צרו קשר

מאמרים אחרונים בהשדון האגדי


להישאר מעודכנים

הירשמו לעדכונים וקבלו למייל שלכם הודעה כל פעם שמתפרסם מאמר חדש

לכל מי שמעוניינים , דרך מצוינת לעקוב


אפשר לקבל תוכן איכותי כבר עכשיו אצל החבר הדיגיטלי

צרו קשר כמו בעולם החדש

דרכי יצירת קשר:

הכי טוב לתאם שיחה ראשונית בזמן שלכם ובנוחות שלכם, אחרי זה המסנג'ר או הוואטסאפ, בסוף מגיע להכל

לתיאום שיחה ראשונית

בואו נדבר במסנג'ר פייסבוק

שליחת הודעה מהירה בוואטסאפ

89 - 100 - 88 - (050)

Eliav shdon.co.il

סר ג'ון מונש, תל אביב-יפו