טלפון: 89 - 100 - 88 - (050)

דוא"ל:Eliavshdon.co.il

ברוכים הבאים לאתר
של השדון האגדי

שלום, שמי אליאב.
מוזמנים להתרשם למטה אודותיי ואודות הפרויקטים שלי

שירותי בניית אתרים

התהליך לפרויקט בניית אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט דורש תהליך ארוך הכולל מספר שלבים בפרויקט משותף, מהניסיון שרכשתי בעולמות הניהול והדיגיטל, אני מציע את בניית האתר ב-5 שלבים פשוטים וברורים, כאשר המיקוד המרכזי בתהליך נוגע בשאלות איך ממקסמים את הארגון או העסק ומקפיצים את הפניות והמכירות שלכם דרך האתר.

שלב 1

פגישת אפיון

מפגש פרונטלי

פגישה פרונטלית שלנו, אשר מתמקדת באפיון העסק שלכם, התחלת בניית תכנית עבודה מסודרת, תיאום ציפיות ראשוני, המלצות לאתרים דומים, רקע לבניית התוכן הדרוש – מה יהיה בכל עמוד, ומה יהיה בתתי העמודים, איזה סוג אתר עדיף לעסק, בחירת מתחם ושרת עליו יתאחסן האתר ועוד כל מיני שאלות שנענה עליהם ביחד. בסוף המפגש נבצע הבניית התהליך לשלבים הבאים.

שלב 2

תיאום ציפיות, מחקר, חוויות שימוש ומשתמש

מפגש פרונטלי

פגישה פרונטלית שנייה שלנו, לאחר שנבחר עיצוב, לוגו וכל מה שחיצוני לשירות בניית האתר, נישב לתאם ציפיות ברורות: מה נדרש ממכם, נפרט בתכנית העבודה זמנים, יחסי עבודה ונחתום על חוזה יציאה לדרך. בשלב זה גם נעשה תחקיר מעמיק על חוויות המשתמש, חווית השימוש (UX וUI) ונאפיין כל עמוד ועמוד כדי להגיע לדיוק מיטבי ומקסימום תועלת לאתר.

שלב 3

תכנות האתר

עבודה מרחוק

התאמת העיצוב, הוספת אלמנטים הקשורים לאתר, העברת חומרים לדפי האתר ותכנות האתר: מעבר העיצוב, הלוגו, העמודים שנרשמו וביצוע מלא של כתיבת הקוד הדרוש לאתר בכלי פיתוח השונים, התאמה לבעלי מוגבלויות, ולכלל המכשירים והדפדפנים, ולאחר מכן ביצוע של בדיקות שונות עד רמת הכפתור בכל דף באתר.

שלב 4

טרום עלייה לאוויר

מפגש פרונטלי

במפגש זה האתר מוכן לעבודה ברמת טיוטה לפני עלייה לאוויר. במפגש זה נדייק את האתר, נסכם מתי לעלות אותו, בהתאם לתכנית עבודה והגאנט המסודר של הפרויקט נחליט כיצד נכון לשווק את האתר שלכם, באיזה תצורה ונסכם את כל מה שדרוש לפני העלייה המתוכננת.

שלב 5

סיכום

מפגש פרונטלי

מפגש פרונטלי מסכם, כמספר שבועות לאחר עליה לאוויר של האתר, נסכם את תהליך הפרויקט והעבודה בינינו בהתאם לתכנית העבודה שרשמנו במפגש הראשון. במפגש זה יינתנו טיפים לניהול האתר, קידומו בעולמות הדיגיטל ועוד שירותים נלווים לאחר העליה לאוויר.


בואו נתקדם

כמו פרויקט בניית האתר שלכם, העמקתי וחקרתי לדייק את שלבי הפרויקט. אני רואה בכך פרויקט משמעותי אשר יכול למנף את העסק או הארגון שלכם ולשים אותו על המפה. וכל זה, במחיר ראוי שתואם לכל כיס. העלאת העסק לדיגיטל היא השקעה עם תמורה גבוהה. חשיפה גדולה יותר,  מראה על מקצועיות ורצינות של כל עסק ומאפשרת גישה למאות לקוחות פוטנציאליים. בוא נתחיל בשיחת טלפון – צרו קשר ונראה איך ממקסמים את העסק שלכם ביחד.

מי אני ומה שמי?

נעים להכיר, אליאב

מומחה להובלת קהילות ושיווק דיגיטלי. בעל ידע נרחב בתחומי הקופי, דאטה, PPC, Mobilization, Digital Marketing, SEO, Digital Automation, בניית אסטרטגיית תוכן, פרסום, UI & UX, Email marketing, Web ובניה והפעלת בוטים. קצין במיל' לאחר כ-8 שנות שירות. לשעבר מנהל ומפתח ראשי של "הוסטס". אזרח שאכפת לו, פעיל חברתית, בעל ניסיון והובלה של צוותים, ארגון תהליכים וניהול פרויקטים שונים. בוגר התכנית הייחודית LEAD, המסלול לפיתוח מנהיגות בישראל. אוהב אתגרים, ותמיד מחפש את ההזדמנות הבאה להשפיע ולעשות טוב בעולם.

השדון האגדי

השדון האגדי, הוא כינוי שניתן לי בשנים הראשונות שלי ברשת, והוא קיים משנת 2005. תצורתו ההתחלתית הייתה אתר אישי, הבייבי שלי. כיום הוא עבר שדרוג משמעותי כדי להיות תואם לצרכים שלי ונגיש לכולם: במחשב האישי, בטלפון הנייד ולכלל בעלי המוגבלויות השונות. ניתן למצוא בשדון האגדי מאמרים שכתבתי, או להתרשם ממספר פרויקטים שאני עוסק בהם כיום.

משהו שלא חשבתם עליו

יצאתי מהבית בגיל 14, הדרכתי ילדים ונוער במסגרת שנת שירות, התגייסתי כחייל בודד, פיקדתי והדרכתי על חיילים רבים ואז יצאתי לקצונה. עשיתי תפקידים בעלי משמעות גדולה וקידמתי לא מעט פעמים את הארגון שהייתי בו. מתכנן לעשות דברים גדולים בחיים ועובד קשה בשביל זה. משתדל לשלב הרבה הנאה ודברים טובים. לרוב מצליח לי. רץ בקבוצת ריצה על גדות הירקון, יזם ומקים של "מדליקים אור" – העלאת מודעות לבנים נפגעי תקיפה מינית דרך תיאטרון, אוהב מאוד את הים, סרטים, אוכל ומתלהב כל פעם מחדש ממה שיוצא שאני כותב קוד. אחד הפלאים החדשים שלי הוא בהחלט "השדון האגדי" שבו אתם צופים.

השירותים של השדון האגדי

בניית אתרים

בניית אתרים בהתאמה אישית, משלב אפיון, חווית המשתמש, בחירת עיצוב, פיתוח, חיבור והתאמה למובייל ועד לשלב קידום ושיווק בעולמות הדיגיטל. למגזר השלישי, עצמאיים או עסקים קטנים, אני מציע את כל זה במחיר אטרקטיבי, תואם כל כיס.

לפרטים נוספים

צרו קשר

הרצאות

סיפור החיים שלי אילץ אותי להתבגר מהר. לבחור במנהיגות אישית. אני חי ונושם השפעה ומאמין שהניסיון והידע שצברתי יכול להוות למגוון קהלים וצרכים בדיוק את מה שהם מחפשים. מארגנים יום עיון, גיבוש או כל אירוע חברתי אחר שבו צריך הרצאה? אני אשמח להיות שם. להעביר את המסרים והתובנות מהסיפור חיים שלי. אם אתם עמותה או ארגון ללא כוונת רווח, או שההרצאה מיועדת לילדים ונוער בסיכון – זה יהיה במחיר אטרקטיבי. שירות זה יחל לפעול בקרוב - מוזמנים לשריין כבר מועד!

צרו קשר

מנטורינג וליווי אישי בתחום הדיגיטל

התחלתי להיכנס ל"קופסה המרובעת" הזאת, "המחשב שלי" מתוך מקום אפור וקשה, כדי למצוא פינה בטוחה. עולם הווב והדיגיטל הזכירו לי כמה אני מוכשר, וכמה הכל בחירה שלי. זה ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים שגרמו לי לתחושת מסוגלות והביאו אותי לאן שאני היום. הניסיון והידע הזה הם ייחודים, ואני מחפש ללוות את הנער עם הגישה הטכנולוגית הנכונה, שאין לו את האמצעים הכלכליים או החברתיים. מדובר על הדרכה שעלותה בחוץ כ-15K, ואני אשמח לכל עזרה כדי למצוא את אותו הילד. פרטים נוספים יעלו בקרוב.

צרו קשר

מאמרים אחרונים בהשדון האגדי


להישאר מעודכנים

הירשמו לעדכונים וקבלו למייל שלכם הודעה כל פעם שמתפרסם מאמר חדש

לכל מי שמעוניינים , דרך מצוינת לעקוב

Delivered by FeedBurner

start portfolio

צרו קשר עם אליאב

דרכי יצירת קשר:

זמינות יותר דרך הטופס והדוא"ל. ניתן להתקשר למקרה הצורך.

89 - 100 - 88 - (050)

Eliav shdon.co.il

סר ג'ון מונש, תל אביב-יפו