שירותי בניית אתרים - אליאב סר ELIAV SER - מיתוג קהילות שיווק בדיגיטל | השדון האגדי SHDon.co.il - הזדמנות לצמוח בדיגיטל

טלפון: 89 - 100 - 88 - (050)

דוא"ל:Eliavshdon.co.il

ברוכים הבאים לאתר
של השדון האגדי

כאן מייצרים הזדמנות לצמוח אונליין

שירותי בניית אתרים

התהליך לפרויקט בניית אתר אינטרנט 

הקמת אתר אינטרנט דורש תהליך ארוך הכולל מספר שלבים בפרויקט משותף, מהניסיון שרכשתי בעולמות הניהול והדיגיטל, אני מציע את בניית האתר ב-5 שלבים פשוטים וברורים, כאשר המיקוד המרכזי בתהליך נוגע בשאלות איך ממקסמים את הארגון או העסק ומקפיצים את הפניות והמכירות שלכם דרך האתר.

שלב 1

פגישת אפיון

מפגש פרונטלי

פגישה פרונטלית שלנו, אשר מתמקדת באפיון העסק שלכם, התחלת בניית תכנית עבודה מסודרת, תיאום ציפיות ראשוני, המלצות לאתרים דומים, רקע לבניית התוכן הדרוש – מה יהיה בכל עמוד, ומה יהיה בתתי העמודים, איזה סוג אתר עדיף לעסק, בחירת מתחם ושרת עליו יתאחסן האתר ועוד כל מיני שאלות שנענה עליהם ביחד. בסוף המפגש נבצע הבניית התהליך לשלבים הבאים.

שלב 2

תיאום ציפיות, מחקר, חוויות שימוש ומשתמש

מפגש פרונטלי

פגישה פרונטלית שנייה שלנו, לאחר שנבחר עיצוב, לוגו וכל מה שחיצוני לשירות בניית האתר, נישב לתאם ציפיות ברורות: מה נדרש ממכם, נפרט בתכנית העבודה זמנים, יחסי עבודה ונחתום על חוזה יציאה לדרך. בשלב זה גם נעשה תחקיר מעמיק על חוויות המשתמש, חווית השימוש (UX וUI) ונאפיין כל עמוד ועמוד כדי להגיע לדיוק מיטבי ומקסימום תועלת לאתר.

שלב 3

תכנות האתר

עבודה מרחוק

התאמת העיצוב, הוספת אלמנטים הקשורים לאתר, העברת חומרים לדפי האתר ותכנות האתר: מעבר העיצוב, הלוגו, העמודים שנרשמו וביצוע מלא של כתיבת הקוד הדרוש לאתר בכלי פיתוח השונים, התאמה לבעלי מוגבלויות, ולכלל המכשירים והדפדפנים, ולאחר מכן ביצוע של בדיקות שונות עד רמת הכפתור בכל דף באתר.

שלב 4

טרום עלייה לאוויר

מפגש פרונטלי

במפגש זה האתר מוכן לעבודה ברמת טיוטה לפני עלייה לאוויר. במפגש זה נדייק את האתר, נסכם מתי לעלות אותו, בהתאם לתכנית עבודה והגאנט המסודר של הפרויקט נחליט כיצד נכון לשווק את האתר שלכם, באיזה תצורה ונסכם את כל מה שדרוש לפני העלייה המתוכננת.

שלב 5

סיכום

מפגש פרונטלי

מפגש פרונטלי מסכם, כמספר שבועות לאחר עליה לאוויר של האתר, נסכם את תהליך הפרויקט והעבודה בינינו בהתאם לתכנית העבודה שרשמנו במפגש הראשון. במפגש זה יינתנו טיפים לניהול האתר, קידומו בעולמות הדיגיטל ועוד שירותים נלווים לאחר העליה לאוויר.


בואו נתקדם

כמו פרויקט בניית האתר שלכם, העמקתי וחקרתי לדייק את שלבי הפרויקט. אני רואה בכך פרויקט משמעותי אשר יכול למנף את העסק או הארגון שלכם ולשים אותו על המפה. וכל זה, במחיר ראוי שתואם לכל כיס. העלאת העסק לדיגיטל היא השקעה עם תמורה גבוהה. חשיפה גדולה יותר,  מראה על מקצועיות ורצינות של כל עסק ומאפשרת גישה למאות לקוחות פוטנציאליים. בוא נתחיל בשיחת טלפון – צרו קשר ונראה איך ממקסמים את העסק שלכם ביחד.

מי אני ומה שמי?

נעים להכיר, אליאב

מומחה להובלת קהילות ושיווק דיגיטלי. בעל ידע נרחב בתחומי ה- Digtal Marketing, הקופי, PPC, דאטה, SEO, אסטרטגיות לבניית קהילות, Digital Automation, קרייאיטיב, Digital Mobilization, שיווק ברשימות תפוצה, קמפיינים פוליטיים, UI & UX, מערכות תוכן, ובניה והפעלת בוטים. קצין במיל' לאחר כ-8 שנות שירות. לשעבר מנהל קהילה ומפתח ראשי של "הוסטס". אזרח שאכפת לו, פעיל חברתית, בעל ניסיון והובלה של צוותים, ארגון תהליכים וניהול פרויקטים שונים. בוגר התכנית הייחודית LEAD, המסלול לפיתוח מנהיגות בישראל. אוהב אתגרים, ותמיד מחפש את ההזדמנות הבאה להשפיע ולעשות טוב בעולם.

השדון האגדי

השדון האגדי, הוא כינוי שניתן לי בשנים הראשונות שלי ברשת, והוא קיים משנת 2005. תצורתו ההתחלתית הייתה אתר אישי, הבייבי שלי. כיום הוא עבר שדרוג משמעותי כדי להיות תואם לעולם החדש: במחשב האישי, בטלפון הנייד ולכלל בעלי המוגבלויות השונות. ניתן למצוא בשדון האגדי מאמרים, לקרוא על השירותים שאני מציע ולהיות חלק מהקהילה שלי.

משהו שלא חשבתם עליו

יצאתי מהבית בגיל 14, הדרכתי ילדים ונוער במסגרת שנת שירות, התגייסתי כחייל בודד, פיקדתי והדרכתי על חיילים רבים ואז יצאתי לקצונה. עשיתי תפקידים בעלי משמעות גדולה וקידמתי לא מעט פעמים את הארגון שהייתי בו. מתכנן לעשות דברים גדולים בחיים ועובד קשה בשביל זה. משתדל לשלב הרבה הנאה ודברים טובים. לרוב מצליח לי. רץ בקבוצת ריצה על גדות הירקון, יזם ומקים של "מדליקים אור" – העלאת מודעות לבנים נפגעי תקיפה מינית דרך תיאטרון, אוהב מאוד את הים, סרטים, אוכל ומתלהב כל פעם מחדש ממה שיוצא שאני כותב קוד. אחד הפלאים החדשים שלי הוא בהחלט "השדון האגדי" שבו אתם צופים.

השירותים של השדון האגדי

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בדיגיטל

ליווי אסטרטגי בשיטה ייחודית, בהתאמה אישית, משלב אפיון, תכנית אסטרטגית, ספר מותג, פאנלים, תוכן, רשתות חברתיות וכל מה שיוכל לעזור לכם להגיע אל קהל היעד הרלוונטי עבורכם.

לפרטים נוספים

צרו קשר

בניה וניהול קהילה

קהילה כמנוע לפיתוח עסקי, לחדשנות וככלי שיווקי אשר מחבר את המותג שלכם אל הקהל. שיטה ייחודית ומודל ייחודי ליצירת הקהילה שלכם כדי שתצמחו הכי גבוה שאפשר אונליין - שירות שניתן במסגרת עבודתי ברשת IS-CL - סוכנות בניה ומינוף קהילות בינלאומית.

תאמו שיחה ראשונית

צרו קשר

מנטורינג וליווי אישי בתחום הדיגיטל

התחלתי להיכנס ל"קופסה המרובעת", "המחשב שלי" כדי למצוא פינה בטוחה. עולם הווב והדיגיטל הזכירו לי כמה אני מוכשר, וכמה הכל בחירה שלי. זה ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים שגרמו לי לתחושת מסוגלות והביאו אותי לאן שאני היום. הניסיון והידע הזה הם ייחודים, ואני מחפש ללוות את הנער עם הגישה הטכנולוגית, שאין לו את האמצעים הכלכליים או החברתיים , ואני אשמח לכל עזרה כדי למצוא את אותו הילד.

צרו קשר

אוטומציה שיווקית

חיבור הנכסים הדיגטליים לדאטה, לפאנלים שיווקים, חיסכון במשאבים ויצירת סנכרון כדי שאף לקוח פוטניצאלי לא התפספס.

לפרטים נוספים מהחבר הדיגיטלי

צרו קשר

פיתוח ובניית אתרים

פיתוח ובניית אתרים בהתאמה אישית, משלב אפיון, חווית המשתמש, בחירת עיצוב, פיתוח, חיבור והתאמה למובייל ועד לשלב קידום ושיווק בעולמות הדיגיטל.

לפרטים נוספים

צרו קשר

שעת ייעוץ אסטרטגי בשיווק בדיגיטל

שעה שמוקדשת לאתגר נקודתי שלכם באחד מתחומי הדיגיטל. לפני תמלאו שאלון אפיון, כדי שנמקסם את השעה ונגיע כבר עם תכנית כדי לעזור לכם לצמוח אונליין.

תאמו שיחה ראשונית

צרו קשר

הדרכות והרצאות של השדון האגדי

הרצאות

העברת הרצאות מותאמת לארגון שלכם בתחום הדיגיטל, מעצימה עם כלים פרקטיים שאפשר להשתמש בהם הרבה לאחר מכן.

תאמו שיחה ראשונית

צרו קשר

סדנאות

מדי חודש נפתחת סדנה עם מספר מצומצם של אנשים, שבה אני נותן את כל הידע שלי, כלים פרקטיים שיאפשרו לכם לעשות את הדברים בעצמכם. 4 שעות, כולל כיבוד. פרטים נוספים על הסדנה הקרובה בקרוב.

צרו קשר

שירותים ומוצרים אונליין

מרכז הדרכות, הרצאות, כלים וקורסים כדי שתוכלו לצמוח אונליין בזמן שלכם, בקצב שלכם. רכישה מהירה ומאובטחת.

למרכז הדיגיטלי

צרו קשר

מאמרים אחרונים בהשדון האגדי


להישאר מעודכנים

הירשמו לעדכונים וקבלו למייל שלכם הודעה כל פעם שמתפרסם מאמר חדש

לכל מי שמעוניינים , דרך מצוינת לעקוב


אפשר לקבל תוכן איכותי כבר עכשיו אצל החבר הדיגיטלי

צרו קשר כמו בעולם החדש

דרכי יצירת קשר:

הכי טוב לתאם שיחה ראשונית בזמן שלכם ובנוחות שלכם, אחרי זה המסנג'ר או הוואטסאפ, בסוף מגיע להכל

תאמו שיחה ראשונית

בואו נדבר במסנג'ר פייסבוק

שליחת הודעה מהירה בוואטסאפ

89 - 100 - 88 - (050)

Eliav shdon.co.il

סר ג'ון מונש, תל אביב-יפו